Szkolenie dla firm

Świadoma Sprzedaż

O szkoleniu

Jest to szkolenie dla Ciebie i Twoich współpracowników, które pozwoli Ci zwiększyć wyniki Twojej firmy. Niska sprzedaż jest głównym czynnikiem bankructwa firm w dzisiejszym świecie.

Zainwestuj w siebie lub Twój zespół i zwiększ wyniki Twojej firmy. Sprzedaż jest kompetencją XXI wieku, bez której nie da się długo wytrwać w tak konkurencyjnym świecie.

Dlaczego warto brać udział w szkoleniu?

ikona3

Bo pozwoli Ci ono zwiększyć efektywność poprzez wdrożenie systemów sprzedażowych

ikona1

Bo dostosujesz model sprzedażowy typowo pod Twoją branżę, dzięki czemu odczujesz bardzo szybko efekty

ikona22

Bo pozwoli Ci ono wnieść się na wyższy poziom i rozwinąć skrzydła Twojej firmy

ikona4

Bo da Ci ono wiedzę jak finalizować transakcje z Twoim potencjalnym klientem

ikoona1

Bo najważniejsze dla każdej firmy jest pozyskiwanie klientów oraz budowanie relacji, a sukces osiąga się, jeśli robi się to na wysokim poziomie

ikona11

Bo WARTO o Tym pomyśleć zanim konkurencja zabierze Ci Twój kawałek tortu z rynku tylko dlatego , że ich pracownicy są lepiej wyszkoleni

Nauczysz się:

  • Jak sprzedawać bez sprzedaży
  • Jak budować długotrwałe relacje z klientami
  • Jak zdobywać rekomendacje i pozyskiwać nowych klientów
  • Jak umiejętnie zbijać obiekcje klienta
  • Jak zadawać odpowiednie pytania aby dowiedzieć się co jest dla klienta najważniejsze

Szkolenie to:

„Prawdziwą sztuką sprzedaży jest udzielać klientom odpowiedzi na pytania, których wcale nie zadali”

komunikacja

Kup szkolenie

Świadoma Sprzedaż

Świadoma Sprzedaż

W skład szkolenia wchodzi:
  • Całodniowe warsztaty sprzedażowe nastawione na działanie
  • Dostosowanie rozmowy sprzedażowej pod usługę lub produkt
  • Analiza sprzedaży podczas szkolenia
  • Cerytyfikat

Cena: £1,200.00

Sprzedaż to proces, dlatego jeśli chcesz nadzorować sprzedaż swojego zespołu skorzystaj z Consultingu.

Prowadzący

Marcin Kamoda

Przede wszystkim Praktyk Sprzedaży z 15 letnim doświadczeniem z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Pasjonat psychologii , który rozkłada rozmowę sprzedażową na części pierwsze i pokazuje jak wykorzystać ją  w Twojej firmie, aby zwiększyć efektywność a tym  samym obroty na Twoim koncie

Zobacz opinie osób, które są już po szkoleniu

Dariusz_podpisuje_mistrzowie
Dariusz Średnicki

Marcin Kamoda pomógl rozwinąć skrzydla mojemu biznesowi. Wprowadził nowe systemy, które usprawniły działanie firmy oraz sprawił, że spojrzałem na wiele aspektów z nowej perspektywy. Zadał mi wiele, często niewygodnych pytań, na które musiałem znaleźć odpowiedzi. Przeszedł ze mną drogę, podczas której był moim towarzyszem i mentorem. Zainspirował mnie do ciągłego zdobywania wiedzy nowych umiejętności. Jest jedną z osób, którym zawdzięczam opublikowanie mojej pierwszej książki. Życzę sobie i wszyskim spotykania takich ludzi jak Marcin na swojej drodze.
Profesjonalista w każdym calu. Gorąco polecam

unnamed-10
Marek Rabcan

Marcin pomógł mi ustalić plan związany z pozyskaniem klienta oraz w jaki sposób zdobywać kolejnych przez rekomendację. Różnicą w jego szkoleniach jest to , że łączy on dwie swoje pasję Sprzedaż i Psychologię. Nauczył mnie w jaki sposób rozmawiać z klientem aby on sam chciał kupić moją usługę. Wiele osób mówi , że zna się na sprzedaży tylko trzeba sobie zadać jedno ważne pytanie czy przekłada się to na wyniki Twojej firmy. Jeśli nie być może warto to przeanalizować z kimś kto zajmuje się tym od wielu lat z dużymi osiągnięciami. Polecam wszystkim szkolenia

paulina worgacz
Paulina Worgacz

Marcina Kamode poznałam przez rekomendację. 
Klinike prowadze od ponad trzech lat i jako dosc mlody w branzy przedsiebiorca borykalam sie z
problemami,jesli chodzi o moich pracownikow. Brak entuzjazmu moich zatrudnionych spowodowany niedociągnięciami , brakiem planu i szkoleń odbijał się na sprzedaży oraz naszych relacjach.  Marcin wytłumaczył mi na kilku spotkaniach w czym tkwi problem i pokazał jak go rozwiązać .Nie zdawałam sobie z tego sprawy, że nie wystarczy zatrudnić pracownika. Jeśli chcemy żeby  wszystko działało jak należy trzeba go przede wszystkim przeszkolić. Zrobiliśmy plan szkoleń mojej recepcji gdzie Marcin wykazał się ogromna wiedza i świetnym podejściem! Jego systematyczność oraz wiedza w tym konkretnym temacie zaowocowała w bardzo szybkim tempie rezultatami. Recepcja nie tylko jest  zmotywowana do działania ale również zaczęła sprzedawać i cieszyć się efektywnym wkładem w biznes! Jako szefowie mamy bardzo rożne funkcje do wypełnienia każdego dnia.  Jestem przekonana,ze warto zainwestować w profesjonalistów takich jak Marcin Kamoda, żeby firma prosperowała dużo lepiej i osiągała swoje plany a co za tym idzie sukces.Teraz rozumiem,ze firmę tworzą ludzie! Brak szkoleń i rozwoju oraz strategii działania  naszych pracowników jest dużym błędem tym bardziej dla początkujacej firmy na rynku. Polecam Marcina Kamode nie tylko jako genialnego specjaliste w tym co robi! Jest swietnym czlowiekiem i naprawde da sie go polubiec jako osobe,a to tez jest kluczowe we wspotpracy. Skromny oraz swietny w swojej brazy Marcin osobiscie jest dla mnie bezkonkurencyjny na rynku!

sltlogo
SLT Media

Marcin przeprowadził u nas szkolenie ze sprzedaży, które bardzo bardzo dobrze wpłynęło na nasz kontakt z klientem. Jesteśmy naprawdę zadowoleni! Wprowadzone zmiany już przynoszą efekty. Serdecznie polecam.

Kontakt

Kontakt

Dzięki innowacyjnemu podejściu do szkoleń, które są indywidualnie dostosowane pod Twoją branżę wpływamy na WYNIK TWOJEJ FIRMY.

70% firm upada w ciągu pierwszych 2 lat z powodu zbyt niskiej sprzedaży lub dużej rotacji pracowników

Daj sobie szansę i skontaktuj się TERAZ

Dane kontaktowe:

Przewiń do góry