Nasze szkolenia​

bluelinia

Szkolenie to ma na celu przygotować Ciebie oraz Twoich pracowników do aktywnej sprzedaży, poprzez naukę odpowiednich modeli sprzedażowych, które są przebadane naukowo i działają od wielu lat na rynku. Wiele osób powie „Ja wiem jak sprzedawać”. Pytanie, które od razu się pojawia brzmi – czy przekłada się to na wyniki Twojej firmy, czy jesteś w 100% z nich zadowolony? Jeśli odpowiedź brzmi NIE, to jest to zwyczajna obiekcja, którą mają też Twoi klienci. Tak zwane „Ja wiem” – zabija biznes. Zastanów się czy Twoi pracownicy potrafią właściwie reagować i zadawać odpowiednie pytania, które mają na celu generować nowych klientów oraz ich rekomendacje, o które często zwyczajnie nie pytają. Daj sobie szansę i dowiedz się w jaki sposób zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie. Poznaj nowe modele sprzedażowe.

bluelinia

Największym kosztem każdego pracodawcy jest zbyt duża rotacja pracowników. Naucz się nimi zarządzać, a prowadzenie Twojej firmy stanie się przyjemnością. Dzięki temu szkoleniu nauczysz się stylów zarządzania oraz dowiesz się w jakim momencie je stosować, co wpłynie korzystnie na budowanie prawdziwych relacji z Twoimi pracownikami. Uzyskasz inforamcje, jak i kiedy stosować styl dyrektywny, trenerski, wspierający i delegujący. Będziesz wiedział jak zbudować kreatywność w Twojej firmie wśród pracowników oraz jak delegować zadaniami. Jak rozwiązywać konflikty. Wiedza ta pozwoli Ci stworzyć środowisko, które będzie miało wpływ na końcowy wynik firmy oraz skupienie się przez Ciebie na rzeczach naprawdę istotnych.

Nasze szkolenia

bluelinia

Szkolenie to ma na celu przygotować Cię, Twoich pracowników, recepcję do aktywnej sprzedaży poprzez naukę odpowiednich modeli sprzedażowych, które są przebadane naukowo i działają od wielu lat na rynku. Wiele osób powie „Ja wiem jak sprzedawać” pytanie, które się pojawia czy przekłada się to na wyniki, czy jesteś w 100% z nich zadowolony. Jeśli nie, jest to zwyczajna obiekcja, którą mają też Twoi klienci. Ja wiem Zabija biznes. Pytanie, czy Twoi pracownicy potrafią odpowiednio na nie reagować i zadawać odpowiednie pytanie, które mają generować nowych klientów oraz rekomendacje, o które często zwyczajnie nie pytają. Daj sobie szansę i dowiedz się w jaki sposób zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie, poznaj nowe modele sprzedażowe.

bluelinia

Największym kosztem każdego pracodawcy jest zbyt duża rotacja pracowników. Naucz się nimi zarządzać a prowadzenie Twojej firmy stanie się przyjemnością. Nauczysz się stylów zarządzania i w jakim momencie je stosować co wpłynie na budowanie prawdziwych relacji z Twoimi pracownikami. Dowiesz się, jak i kiedy stosować styl dyrektywny, trenerski, wspierający i delegujący, kiedy jaki zastosować. Będziesz wiedział jak zbudować kreatywność w Twojej firmie wśród pracowników oraz jak delegować zadaniami. Jak rozwiązywać konflikty. Wiedza to pozwoli Ci stworzyć środowisko, które będzie miało wpływ na końcowy wynik firmy oraz skupienie się przez Ciebie na rzeczach naprawdę istotnych.

bluelinia

Wielu osobom wydaje się, że są świetni w komunikacji, jednak ciągle mają problemy z przekazaniem czegoś w taki sposób, aby kogoś nie urazić czy też, żeby osoba odebrała to w taki sposób, w jaki chcą, aby było zrozumiane. Większość ludzi rozmawia ze sobą, ale się nie komunikuje. Co to znaczy? Oznacza to, że informacje, które przekazujemy drugiej osobie odbierane są w zupełnie inny sposób, co powoduje konflikty w firmie. Komunikacja jest sztuką zadawania odpowiednich pytań i prawidłowego ich odczytywania przez rozmówcę. Zaletą poznania tej sztuki jest ulepszenie procesów przekazywania informacji. Ile razy słyszymy, że w firmie jest problem z komunikacją? Często uważamy, że skoro dla nas coś jest proste/oczywiste, to druga osoba powinna to zrozumieć. Myślimy, że inni myślą tak samo jak my, używając mechanizmu projekcji.

Kontakt

Kontakt

Dzięki innowacyjnemu podejściu do szkoleń, które są indywidualnie dostosowane pod Twoją branżę wpływamy na WYNIK TWOJEJ FIRMY.

70% firm upada w ciągu pierwszych 2 lat z powodu zbyt niskiej sprzedaży lub dużej rotacji pracowników

Daj sobie szansę i skontaktuj się TERAZ

Dane kontaktowe:

Przewiń do góry