Usługa

Consulting Roczny

Consulting roczny

Szkolenie to proces, który musi trwać. Powtarzanie pewnych wyuczonych schematów utrwala połączenia neuronowe w naszym mózgu, pozwalając robić nam rzeczy intuicyjnie. Roczny Consulting pozwala na nadzór wdrażanych projektów związanych z celami firmy oraz nadzorowanie sprzedaży z Tobą lub Twoim zespołem poprzez ciągły kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Jest to jednym słowem kontroling wcześniejszych szkoleń ze sprzedaży, komunikacji czy leadershipu, gdzie w momencie, kiedy zachodzą zmiany lub pojawia się problem masz możliwość kontaktu ze mną, żeby dowiedzieć się jak rozwiązać dany konflikt (konkretną sytuację), co powinieneś w danej chwili powiedzieć do swojego pracownika, jakich słów użyć, żeby go zmotywować czy też co zrobić, aby podtrzymać sprzedaż.

Wszystkie szkolenia są dostosowane do Twojej branży, więc tak naprawdę to Ty ustalasz, co będziemy nadzorować. Dlaczego taka usługa? Wiele osób korzysta ze szkoleń jednodniowych, po których zakończeniu zazwyczaj zostają z problemem sami. Nie mają kontroli nad projektami. Nie wiedzą, w jaki sposób użyć danych modeli zarządzania czy sprzedaży w swojej firmie. Rozumiem, że dla klienta liczy się efekt. Jest on też celem MK Business Consulting. Daj sobie szansę i zadzwoń lub wyślij e-mail.

Dlaczego warto skorzystać z Consultingu rocznego?

Wiele osób korzysta z różnych szkoleń, po czym wraca do domu i nie wie jak wdrożyć i wykorzystać zdobytą wiedzę, aby zyskać oczekiwane efekty. Consulting roczny pozwala na nadzorowanie działań związanych z odbytymi szkoleniami poprzez stały kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z zakresu wybranych szkoleń.

„Skuteczność jest miarą prawdy. Jeżeli człowiek nie jest w życiu skuteczny, to znaczy, że prawda, którą się posługuje, jest nieaktualna - i warto ją zmienić.” - Jacek Walkiewicz

komunikacja

Zamów Consulting roczny

Ciągłe działanie utrwala połączenia neuronowe, dzięki czemu wykonujemy czynności intuicyjnie
  • Nadzór procesów sprzedażowych poprzez kontakt z Tobą w trakcie procesu szkolenia, abyś każdego dnia ulepszał swoje zdolności sprzedażowe i zwiększał tym samym wyniki w Twojej firmie.
  • Nadzór procesów komunikacji, czyli stały kontakt po szkoleniu, który pozwoli Ci zrozumieć daną sytuację i uzyskać informacje, co możesz zrobić.
  • Nadzór, jeśli chodzi o procesy związane z zarządzaniem pracownikami, dzięki czemu w chwilach, kiedy nie będziesz wiedział jak zareagować uzyskasz dokładne wskazówki, jakiego stylu zarządzania oraz jakich słów użyć w danej chwili tak, aby nie stracić zapału ludzi do pracy oraz ich zaangażowania.
  • Nadzór nad wdrażanymi projektami, które mają na celu zwiększyć potencjał firmy, jej skuteczność, efektywność oraz iść cały czas do przodu skupiając się na sobie, a nie na konkurencji.

Wybierz pakiet:

Pakiet 15 min

Pakiet 15 min
  • 15 min czasu na telefonie tygodniowo, czyli 1 h miesięcznie
Zamów

Pakiet 30 min

Pakiet 30 min
  • 30 min czasu na telefonie tygodniowo, czyli 2 h miesięcznie
Zamów

Kontakt

Kontakt

Dzięki innowacyjnemu podejściu do szkoleń, które są indywidualnie dostosowane pod Twoją branżę wpływamy na WYNIK TWOJEJ FIRMY.

70% firm upada w ciągu pierwszych 2 lat z powodu zbyt niskiej sprzedaży lub dużej rotacji pracowników

Daj sobie szansę i skontaktuj się TERAZ

Dane kontaktowe:

Przewiń do góry