Szkolenie dla firm

Świadomy Leadership

O szkoleniu

Jest to szkolenie dla osób, które zarządzają firmą. Dla managerów, którzy chcą wejść na wyższy poziom i tak zarządzać swoimi ludźmi, aby w realny sposób wpływało to na wyniki Twojej firmy.

Większość przedsiębiorców zna tylko dwa style zarządzania – Dyrektywny i Delegujący. Jeśli nie słyszałeś o innych – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto brać udział w szkoleniu?

IKONA333

Bo zwiększysz efektywność działań pracowników poprzez używanie odpowiedniego stylu zarządzania

ikona1

Bo nie możesz sobie pozwolić na to, aby pracownicy odchodzili z Twojej firmy

ikona22

Bo pozwoli Ci ono na zdobycie wiedzy jak zbudować  idealną atmosferę w pracy

ikona444

Bo dzięki takim zdolnościom jak Leadership wiele organizacji w dzisiejszych czasach osiąga tak spektakularny sukces

ikoona1

Bo będziesz wiedział jak wykorzystać potencjał jednostek to stworzenia idealnego środowiska w pracy

ikona11

Bo dowiesz się jak obudzić wśród swoich pracowników kreatywność do samodzielnego działania

Nauczysz się:

 • Jak sprawić, aby pracownik czuł się częścią Twojej firmy
 • Czym jest styl dyrektywny, trenerski, wspierający, delegujący i kiedy je stosować
 • Jak rozmawiać ze swoimi współpracownikami, aby zwiększyć ich kreatywność
 • Jak być skutecznym liderem
 • Jak stworzyć zaangażowany i skuteczny zespół
 • Jak delegować zadania pomiędzy zespołem

Szkolenie to:

„Ludzie zapomną co dla nich robiłeś, ludzie zapomną co im powiedziałeś, ale nigdy nie zapomną tego jak się czuli dzięki Tobie”

komunikacja

Kup szkolenie

Świadomy Leadership

Świadomy Leadership

W skład szkolenia wchodzi:
 • Całodniowe warsztaty z Leadershipu
 • Ustalenie wizji, misji firmy i w jaki sposób rozmawiać z pracownikami żeby stała się ona ICH.
 • Analiza działania pracowników i
  dostosowanie projektów do osoby
 • Certyfikat

Cena: £1,200.00

Nauka to proces.
Jeśli chcesz nadzorować swoje działania, skorzystaj z Consultingu Rocznego.

Prowadzący

Marcin Kamoda

Przede wszystkim Praktyk Sprzedaży z 15 letnim doświadczeniem z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Pasjonat psychologii , który rozkłada rozmowę sprzedażową na części pierwsze i pokazuje jak wykorzystać ją  w Twojej firmie, aby zwiększyć efektywność a tym  samym obroty na Twoim koncie

Zobacz opinie osób, które są już po szkoleniu

Dariusz_podpisuje_mistrzowie
Dariusz Średnicki

Marcin Kamoda pomógl rozwinąć skrzydla mojemu biznesowi. Wprowadził nowe systemy, które usprawniły działanie firmy oraz sprawił, że spojrzałem na wiele aspektów z nowej perspektywy. Zadał mi wiele, często niewygodnych pytań, na które musiałem znaleźć odpowiedzi. Przeszedł ze mną drogę, podczas której był moim towarzyszem i mentorem. Zainspirował mnie do ciągłego zdobywania wiedzy nowych umiejętności. Jest jedną z osób, którym zawdzięczam opublikowanie mojej pierwszej książki. Życzę sobie i wszyskim spotykania takich ludzi jak Marcin na swojej drodze.
Profesjonalista w każdym calu. Gorąco polecam

unnamed-10
Marek Rabcan

Marcin pomógł mi ustalić plan związany z pozyskaniem klienta oraz w jaki sposób zdobywać kolejnych przez rekomendację. Różnicą w jego szkoleniach jest to , że łączy on dwie swoje pasję Sprzedaż i Psychologię. Nauczył mnie w jaki sposób rozmawiać z klientem aby on sam chciał kupić moją usługę. Wiele osób mówi , że zna się na sprzedaży tylko trzeba sobie zadać jedno ważne pytanie czy przekłada się to na wyniki Twojej firmy. Jeśli nie być może warto to przeanalizować z kimś kto zajmuje się tym od wielu lat z dużymi osiągnięciami. Polecam wszystkim szkolenia

paulina worgacz
Paulina Worgacz

Marcina Kamode poznałam przez rekomendację. 
Klinike prowadze od ponad trzech lat i jako dosc mlody w branzy przedsiebiorca borykalam sie z
problemami,jesli chodzi o moich pracownikow. Brak entuzjazmu moich zatrudnionych spowodowany niedociągnięciami , brakiem planu i szkoleń odbijał się na sprzedaży oraz naszych relacjach.  Marcin wytłumaczył mi na kilku spotkaniach w czym tkwi problem i pokazał jak go rozwiązać .Nie zdawałam sobie z tego sprawy, że nie wystarczy zatrudnić pracownika. Jeśli chcemy żeby  wszystko działało jak należy trzeba go przede wszystkim przeszkolić. Zrobiliśmy plan szkoleń mojej recepcji gdzie Marcin wykazał się ogromna wiedza i świetnym podejściem! Jego systematyczność oraz wiedza w tym konkretnym temacie zaowocowała w bardzo szybkim tempie rezultatami. Recepcja nie tylko jest  zmotywowana do działania ale również zaczęła sprzedawać i cieszyć się efektywnym wkładem w biznes! Jako szefowie mamy bardzo rożne funkcje do wypełnienia każdego dnia.  Jestem przekonana,ze warto zainwestować w profesjonalistów takich jak Marcin Kamoda, żeby firma prosperowała dużo lepiej i osiągała swoje plany a co za tym idzie sukces.Teraz rozumiem,ze firmę tworzą ludzie! Brak szkoleń i rozwoju oraz strategii działania  naszych pracowników jest dużym błędem tym bardziej dla początkujacej firmy na rynku. Polecam Marcina Kamode nie tylko jako genialnego specjaliste w tym co robi! Jest swietnym czlowiekiem i naprawde da sie go polubiec jako osobe,a to tez jest kluczowe we wspotpracy. Skromny oraz swietny w swojej brazy Marcin osobiscie jest dla mnie bezkonkurencyjny na rynku!

sltlogo
SLT Media

Marcin przeprowadził u nas szkolenie ze sprzedaży, które bardzo bardzo dobrze wpłynęło na nasz kontakt z klientem. Jesteśmy naprawdę zadowoleni! Wprowadzone zmiany już przynoszą efekty. Serdecznie polecam.

Kontakt

Kontakt

Dzięki innowacyjnemu podejściu do szkoleń, które są indywidualnie dostosowane pod Twoją branżę wpływamy na WYNIK TWOJEJ FIRMY.

70% firm upada w ciągu pierwszych 2 lat z powodu zbyt niskiej sprzedaży lub dużej rotacji pracowników

Daj sobie szansę i skontaktuj się TERAZ

Dane kontaktowe:

Przewiń do góry