Szkolenie dla firm

Świadoma Komunikacja

O szkoleniu

Często słyszymy, że w firmie jest problem z komunikacją. Szkolenie asertywność a komunikacja pokazuje w jaki sposób komunikować się w firmie, aby zwiększyć przepływ informacji, a tym samym osiągać lepsze wynki w firmie.

Dlaczego warto brać udział w szkoleniu?

IKONA333

Bo odpowiednia komunikacja ma ogromny wpływ na działanie Twojego przedsiębiorstwa

ikona66

Bo pozwoli Ci ono wpływać na pracowników, partnerów biznesowych oraz przyszłych klientów

ikona22

Bo dzięki temu ludzie dowiedzą się jak odbierać przekazywane im informacje

ikona444

Bo umiejętne posługiwanie się językiem da CI ogromną przewagę wśród Twojej konkurencji

ikoona1

Bo po tym szkoleniu wpłynie to na zmniejszenie konfliktów w Twojej firmie

ikona11

Bo dowiesz się jak skutecznie komunikować się ze swoimi potencjalnymi klientami

Nauczysz się:

  • Jak komunikować się z klientem, aby uzyskał odpowiedź, na której Ci najbardziej zależy
  • Jak skutecznie komunikować się z pracownikami
  • Jak odczytywać informację, które często są ukryte między słowami
  • Jak mechanizmy projekcji wpływają na odbieranie informacji
  • Jak używać presupozycji, czyli wywierania wpływu na klientach i pracownikach
  • Jak rozpoznawać kluczowe potrzeby Twoich klientów

Szkolenie to:

“Ludzie ze sobą rozmawiają ale się nie komunikują. Komunikacja to sztuka, której możesz się nauczyć”

komunikacja

Kup szkolenie

Świadoma Komunikacja

Świadoma Komunikacja

W skład szkolenia wchodzi:
  • Całodniowe warsztaty z Komunikacji
  • Nauka metod i sposobów komunikowania się
  • Sztuka perswazji
  • Certyfikat

Cena: £1,200.00

Sprzedaż to proces dlatego jeśli chcesz nadzorować sprzedaż swojego zespołu skorzystaj z Consultingu.

Prowadzący

Marcin kamoda

Przede wszystkim Praktyk Sprzedaży z 15 letnim doświadczeniem z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Pasjonat psychologii , który rozkłada rozmowę sprzedażową na części pierwsze i pokazuje jak wykorzystać ją  w Twojej firmie, aby zwiększyć efektywność a tym  samym obroty na Twoim koncie.

Zobacz opinie osób, które są już po szkoleniu

Dariusz_podpisuje_mistrzowie
Dariusz Średnicki

Marcin Kamoda pomógl rozwinąć skrzydla mojemu biznesowi. Wprowadził nowe systemy, które usprawniły działanie firmy oraz sprawił, że spojrzałem na wiele aspektów z nowej perspektywy. Zadał mi wiele, często niewygodnych pytań, na które musiałem znaleźć odpowiedzi. Przeszedł ze mną drogę, podczas której był moim towarzyszem i mentorem. Zainspirował mnie do ciągłego zdobywania wiedzy nowych umiejętności. Jest jedną z osób, którym zawdzięczam opublikowanie mojej pierwszej książki. Życzę sobie i wszyskim spotykania takich ludzi jak Marcin na swojej drodze.
Profesjonalista w każdym calu. Gorąco polecam

unnamed-10
Marek Rabcan

Marcin pomógł mi ustalić plan związany z pozyskaniem klienta oraz w jaki sposób zdobywać kolejnych przez rekomendację. Różnicą w jego szkoleniach jest to , że łączy on dwie swoje pasję Sprzedaż i Psychologię. Nauczył mnie w jaki sposób rozmawiać z klientem aby on sam chciał kupić moją usługę. Wiele osób mówi , że zna się na sprzedaży tylko trzeba sobie zadać jedno ważne pytanie czy przekłada się to na wyniki Twojej firmy. Jeśli nie być może warto to przeanalizować z kimś kto zajmuje się tym od wielu lat z dużymi osiągnięciami. Polecam wszystkim szkolenia

paulina worgacz
Paulina Worgacz

Marcina Kamode poznałam przez rekomendację. 
Klinike prowadze od ponad trzech lat i jako dosc mlody w branzy przedsiebiorca borykalam sie z
problemami,jesli chodzi o moich pracownikow. Brak entuzjazmu moich zatrudnionych spowodowany niedociągnięciami , brakiem planu i szkoleń odbijał się na sprzedaży oraz naszych relacjach.  Marcin wytłumaczył mi na kilku spotkaniach w czym tkwi problem i pokazał jak go rozwiązać .Nie zdawałam sobie z tego sprawy, że nie wystarczy zatrudnić pracownika. Jeśli chcemy żeby  wszystko działało jak należy trzeba go przede wszystkim przeszkolić. Zrobiliśmy plan szkoleń mojej recepcji gdzie Marcin wykazał się ogromna wiedza i świetnym podejściem! Jego systematyczność oraz wiedza w tym konkretnym temacie zaowocowała w bardzo szybkim tempie rezultatami. Recepcja nie tylko jest  zmotywowana do działania ale również zaczęła sprzedawać i cieszyć się efektywnym wkładem w biznes! Jako szefowie mamy bardzo rożne funkcje do wypełnienia każdego dnia.  Jestem przekonana,ze warto zainwestować w profesjonalistów takich jak Marcin Kamoda, żeby firma prosperowała dużo lepiej i osiągała swoje plany a co za tym idzie sukces.Teraz rozumiem,ze firmę tworzą ludzie! Brak szkoleń i rozwoju oraz strategii działania  naszych pracowników jest dużym błędem tym bardziej dla początkujacej firmy na rynku. Polecam Marcina Kamode nie tylko jako genialnego specjaliste w tym co robi! Jest swietnym czlowiekiem i naprawde da sie go polubiec jako osobe,a to tez jest kluczowe we wspotpracy. Skromny oraz swietny w swojej brazy Marcin osobiscie jest dla mnie bezkonkurencyjny na rynku!

sltlogo
SLT Media

Marcin przeprowadził u nas szkolenie ze sprzedaży, które bardzo bardzo dobrze wpłynęło na nasz kontakt z klientem. Jesteśmy naprawdę zadowoleni! Wprowadzone zmiany już przynoszą efekty. Serdecznie polecam.

Kontakt

Kontakt

Dzięki innowacyjnemu podejściu do szkoleń, które są indywidualnie dostosowane pod Twoją branżę wpływamy na WYNIK TWOJEJ FIRMY.

70% firm upada w ciągu pierwszych 2 lat z powodu zbyt niskiej sprzedaży lub dużej rotacji pracowników

Daj sobie szansę i skontaktuj się TERAZ

Dane kontaktowe:

Przewiń do góry