Akademia Świadomej
Sprzedaży

START: 8 stycznia, poniedziałki, czwartki 19:00 UK 20:00 PL

Dziękuję, że jesteś z nami. Jest to najlepszy czas na to aby rozwinąć swoje zdolności sprzedażowe i zwiększyć sprzedaż aby przetrwać ten trudny czas i zarabiać jeszcze więcej.

Dla kogo jest Akademia?

Dla konsultantów, sprzedawców, doradców, osób, które działają w MLM, właścicieli firm. Tak naprawdę każdego, kto chce dowiedzieć się co jest najważniejsze w sprzedaży i jak sprzedawać świadomie czyli rozumieć procesy, które wpływają na decyzję kupna Twojego produktu, usługi czy kupna Twojej wizji, którą chcesz „sprzedać” swoim pracownikom. Dla każdego kto chce świadomie komunikować się z innymi, zwiększyć swoje wyniki i zacząć realizować swoje cele i marzenia.

Jakie tematy będą poruszane na Akademii i Czego się nauczysz?

ikona22

Aktywne słuchanie, czyli w jaki sposób zbierać informację i jak można je użyć aby sprzedawać więcej.

ikona22

Jak zastosować „kotwiczenie” aby częściej domykać sprzedaż i otrzymywać więcej rekomendacji od klientów.

ikona22

Jak zbijać obiekcje klienta podczas rozmowy.

ikona22

Jak odpowiednio zadawać pytania tak aby to sprzedawca prowadził rozmowę a nie klient.

ikona22

Jak wywierać wpływ na klienta aby mieć więcej klientów.

ikona22

W jaki sposób budować relację.

ikona22

Techniki takie jak „zewnętrzny świadek” i wiele innych.

ikona22

Typy osobowości klienta czyli jak rozmawiać z ludźmi, którzy bardzo różnią się od Ciebie.

ikona22

Jak mówić językiem korzyści.

ikona22

Jak pokazać klientowi, ze jesteśmy w stanie rozwiązać jego problem.

ikona22

Poczucie ważności czyli jak zbudować klienta aby czuł się dobrze dzięki czemu zwiększy się prawdopodobieństwo, że dostaniesz niezbędne informację, które pomogą w sprzedaży.

Dlaczego warto przyłączyć się do Akademii Świadomej Sprzedaży Online?

  • Bo dzięki świadomej sprzedaży to od Ciebie zależy ile będziesz zarabiać.
  • Bo taka oferta może się nie powtórzyć.
  • Bo każdy z nas sprzedaje produkty, usługi, siebie przed pracownikami, siebie przed dziećmi czy też swoje wizję dlatego sprzedaż jest kompetencją, która jest przydatna praktycznie dla każdego.
  • Bo jest to kurs interaktywny gdzie 30% to przekazywanie wiedzy, 70% Twoje działanie wraz z innymi uczestnikami a tylko podczas działania szybciej utrwalamy nowo nabyte umiejętności.
  • Bo sprzedaż jest jedną z ważniejszych kompetencji w dzisiejszych czasach.

Szkolenie to:

„Prawdziwą sztuką sprzedaży jest udzielać klientom odpowiedzi na pytania, których wcale nie zadali”

komunikacja

Prowadzący

Marcin Kamoda

Przede wszystkim Praktyk Sprzedaży z 15 letnim doświadczeniem z klientem indywidualnym oraz biznesowym, Trener Świadomej Sprzedaży, Absolwent NAO Institute. Pasjonat psychologii , który rozkłada rozmowę sprzedażową na części pierwsze i pokazuje jak wykorzystać ją  w Twojej firmie, aby zwiększyć efektywność a tym  samym obroty na Twoim koncie

Zobacz opinie osób, które są już po szkoleniu

Dariusz_podpisuje_mistrzowie
Dariusz Średnicki

Marcin Kamoda pomógl rozwinąć skrzydla mojemu biznesowi. Wprowadził nowe systemy, które usprawniły działanie firmy oraz sprawił, że spojrzałem na wiele aspektów z nowej perspektywy. Zadał mi wiele, często niewygodnych pytań, na które musiałem znaleźć odpowiedzi. Przeszedł ze mną drogę, podczas której był moim towarzyszem i mentorem. Zainspirował mnie do ciągłego zdobywania wiedzy nowych umiejętności. Jest jedną z osób, którym zawdzięczam opublikowanie mojej pierwszej książki. Życzę sobie i wszyskim spotykania takich ludzi jak Marcin na swojej drodze.
Profesjonalista w każdym calu. Gorąco polecam

unnamed-10
Marek Rabcan

Marcin pomógł mi ustalić plan związany z pozyskaniem klienta oraz w jaki sposób zdobywać kolejnych przez rekomendację. Różnicą w jego szkoleniach jest to , że łączy on dwie swoje pasję Sprzedaż i Psychologię. Nauczył mnie w jaki sposób rozmawiać z klientem aby on sam chciał kupić moją usługę. Wiele osób mówi , że zna się na sprzedaży tylko trzeba sobie zadać jedno ważne pytanie czy przekłada się to na wyniki Twojej firmy. Jeśli nie być może warto to przeanalizować z kimś kto zajmuje się tym od wielu lat z dużymi osiągnięciami. Polecam wszystkim szkolenia

paulina worgacz
Paulina Worgacz

Marcina Kamode poznałam przez rekomendację. 
Klinike prowadze od ponad trzech lat i jako dosc mlody w branzy przedsiebiorca borykalam sie z
problemami,jesli chodzi o moich pracownikow. Brak entuzjazmu moich zatrudnionych spowodowany niedociągnięciami , brakiem planu i szkoleń odbijał się na sprzedaży oraz naszych relacjach.  Marcin wytłumaczył mi na kilku spotkaniach w czym tkwi problem i pokazał jak go rozwiązać .Nie zdawałam sobie z tego sprawy, że nie wystarczy zatrudnić pracownika. Jeśli chcemy żeby  wszystko działało jak należy trzeba go przede wszystkim przeszkolić. Zrobiliśmy plan szkoleń mojej recepcji gdzie Marcin wykazał się ogromna wiedza i świetnym podejściem! Jego systematyczność oraz wiedza w tym konkretnym temacie zaowocowała w bardzo szybkim tempie rezultatami. Recepcja nie tylko jest  zmotywowana do działania ale również zaczęła sprzedawać i cieszyć się efektywnym wkładem w biznes! Jako szefowie mamy bardzo rożne funkcje do wypełnienia każdego dnia.  Jestem przekonana,ze warto zainwestować w profesjonalistów takich jak Marcin Kamoda, żeby firma prosperowała dużo lepiej i osiągała swoje plany a co za tym idzie sukces.Teraz rozumiem,ze firmę tworzą ludzie! Brak szkoleń i rozwoju oraz strategii działania  naszych pracowników jest dużym błędem tym bardziej dla początkujacej firmy na rynku. Polecam Marcina Kamode nie tylko jako genialnego specjaliste w tym co robi! Jest swietnym czlowiekiem i naprawde da sie go polubiec jako osobe,a to tez jest kluczowe we wspotpracy. Skromny oraz swietny w swojej brazy Marcin osobiscie jest dla mnie bezkonkurencyjny na rynku!

sltlogo
SLT Media

Marcin przeprowadził u nas szkolenie ze sprzedaży, które bardzo bardzo dobrze wpłynęło na nasz kontakt z klientem. Jesteśmy naprawdę zadowoleni! Wprowadzone zmiany już przynoszą efekty. Serdecznie polecam.

Kasia Kotlarz_
Kasia Kotlarz

Pelen profesjonalizm oraz ogrom wiedzy , serdecznie polecam Marcina i jego warszaty ❤ 😉

Katarzyna Starosta_
Katarzyna Starosta

Marcin to nie tylko świetny trener, ale również nieoceniony motywator. Z każdego szkolenia zawsze wychodziłam pełna entuzjazmu, wiary w siebie i z mnóstwem pomysłów. Po zaledwie 1.5 roku od poznania Marcina jestem w miejscu, w którym nawet nie marzyłam, że będę i caly czas ide do przodu. Dziękuje!

Malgorzata Emilia Luba_
Malgorzata Emilia Luba
Chciałam podziękować Marcinowi za trening , w którym brałam udział.
Myślałam ze nasza firma jest na rynku już tak długo ,ze najlepiej wiedza jak trafić do potencjalnych klientów i jak np. radzić sobie z obiekcjami a tu jeden wielki zonk
Tak firma ma szkolenia wewnętrzne ale każdy kolejny jest inny każdy ma inne potrzeby i do każdego trzeba podejść indywidualnie.
Marcin bardzo profesjonalnie i w bardzo przyjemny i łatwy sposób przekazał nam wiedzę jak być lepsza wersja siebie i jak iść dalej i wyżej jak nie bać się podejmować ryzyka i doznanych do celu.
Wiec jeżeli jest ktoś kto jeszcze zastanawia się czy warto to My mówimy ze WARTO!
Anna Sobczak_
Anna Sobczak

Niesamowita atmosfera, wiedza i przede wszystkim talent w przekazywaniu i zaangażowaniu uczestników w warsztaty (8h mija w mgnieniu oka) i po pierwszych minutach myśli się już o kolejnych. Dziękuję za niesamowitą energię i motywację, nowe inspiracje do tworzenia czegoś większego, za to, że pomagasz stać się kimś lepszym w swojej branży.

Milena Juszczak-Marciniak_Easy-Resize.com-min
Milena Juszczak-Marciniak
Fantastyczne warsztaty pełne przydatnej wiedzy i narzędzi ‼️
Marcin to prawdziwy Mistrz Sprzedaży i jeżeli brakuje Tobie kompetencji w tym zakresie bądź chcesz wnieść swój biznes na wyższy poziom polecam Szkolenia i Konsultacje Marcina aby klient zaczął świadomie kupować Twoje usługi / produkty dając sobie poczucie komfortu i rozwiązania kolejnego problemu 🏆
Dodam iż kolejna specjalizacja Marcina to leadership i budowanie zwycięskiego zespołu ‼️
Poprzedni
Następny

Sprzedaż to proces, dlatego jeśli chcesz nadzorować sprzedaż swojego zespołu skorzystaj z Consultingu.

Kup szkolenie

Świadoma Sprzedaż

Akademia Świadomej Sprzedaży Online

Oczywiście zamiast kursu możesz czytać kolejne książki ale Ronaldo nie nauczył się grać czytając książek jak grać w piłkę nożną. Dlatego biorąc pod uwagę najnowsze badania gdzie potwierdzono, że mózg najlepiej przyjmuje wiedzę podczas praktycznego działania a taki będzie ten kurs 30% przekazywania wiedzy 70% Twojego działania warto się zapisać i przyswoić wiedzę dużo szybciej a później wykorzystać w sprzedaży swojego produktu, usługi w swojej firmie.
Żyj świadomie, sprzedawaj świadomie.

Co wchodzi w skład programu:

  • 12 interaktywnych spotkań na zoom o 19:00 UK, dwa spotkania w tygodniu
  • Nagranie ze spotkania dla osób które nie dają rady uczestniczyć w spotkaniu
  • Grupa na facebooku, gdzie uczestnicy wykonują ćwiczenia po każdym spotkaniu
  • Akademia zakończona certyfikatem

1 osoba

Cena: £319

2 osoby

Namów znajomą. Kupując dwa bilety oszczędzacie £158

Cena: £628 £380

Przewiń do góry